ne 25.10.2009 |

Zápas Přerov - Třeboň

Napínavé a jako na houpačce bylo střetnutí mezi Přerovem a Třeboní. Domácí do něj vstoupili lépe a získali v 11.minutě vedení 5:1. Hostující celek ale poté srovnal krok a o deset minut později již bylo vyrovnáno na 9:9. V závěru první půle dokonce Třeboň získala dvoubrankové vedení, které hostující celek před koncem poločasu snížil na 13:14. Ve druhé půli hosté získali až čtyřbrankové vedení a v 50.minutě byl stav 22:18 v jejich prospěch. Šňůra čtyř branek domácích ale znamenala srovnání na 22:22. Pět minut před koncem bylo utkání vyrovnané a na ukazateli skóre svítil stav 23:23. Přerov ale v posledních pěti minutách hostujícího brankáře nepřekonal a třeboňský Naimann dvěma brankami zařídil vítězství Třeboně v poměru 25:23.